SEO

SEO Hizmeti Bursa İçin SEO Pazarlama Temelleri: 5 Çözüm

Pinterest LinkedIn Tumblr

Şimdi SEO pazarlamasını nasıl yapacağınızı öğrenmenin zamanı geldi. Bunu anlamak bir şeydir, ancak SEO hizmeti bursa çok fazla eylem ve zaman alır.

SEO Hizmeti Bursa

Bugün değiştirebileceğiniz ve yarından sonuç bekleyebileceğiniz bir şey değil. SEO hizmeti bursa , uzun vadeli başarı hedefi ile günlük eylem gerektirir. Ewo Digital olarak sitenize ve markanmıza özel geliştirdiğimiz sktörel yöntemlerle sizlerde rekabetçi kelimelerde ilk sıralarda olabilirsiniz.

seo hzimetleri bursa
seo hzimetleri bursa

İçerik

Muhtemelen daha önce duymuşsunuzdur, “İçerik kraldır.” Bill Gates bu öngörüyü 1996’da yaptı ve dün olduğu gibi bugün de doğru. SEO hizmeti bursa ile kısa sürede yükseliş garantili çözümler sizleri bekliyor.

Ve neden? Çünkü bir Google kullanıcısı, ihtiyaçlarına en uygun sonucu bulduğunda tatmin olur.

Google’da “hızlı ve kolay ev yapımı makarna ve peynir” arattığınızda, Google tüm enerjisini size tüm İnternet’teki (az zaman alan ve az malzeme gerektiren) en iyi ev yapımı makarna ve peynir tarifini sunmak için kullanır.

Sadece en hızlı tarifi, en kolay tarifi aramaz ya da dondurulmuş akşam yemekleri için bir sürü çevrimiçi mağazayı çöpe atmaz. Size tam olarak ne istediğinizi vermeye çalışır. Google, sizi bulabileceği en iyi içeriğe yönlendirerek her zaman mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya çalışıyor.

Bu, arama motoru optimizasyonunda en önemli işinizin iyi içerik oluşturmak olduğu anlamına gelir.

SEO diğer becerilerden farklı değildir: harika sonuçlar büyük çabalardan gelir. Tıpkı dünyanın en iyi pazarlamasının kötü bir ürünü satmanıza yardımcı olmayacağı gibi, kaliteli içeriğe sahip değilseniz en iyi arama motoru optimizasyonu bile işe yaramaz.

İçerik Unsurları

Kaliteli içerik oluşturmaya giden milyonlarca unsur vardır; İşte en önemlilerinden bazıları: SEO hizmeti bursa

Kalite

Bir dizi anahtar kelimeyle bir içerik parçası yayınlamak eskiden standarttı. Bir kullanıcının sorununu gerçekten çözen kaliteli içerik oluşturduysanız, göze çarpan biriydiniz ve bu, sıralamayı kolaylaştırdı.

Bugün içerik çok daha iyi ve birçok çevrimiçi işletmenin web sitelerini geliştirmek ve Google’da daha iyi sıralamak için kullandıkları blogları var.

İyi içerik oluşturmak kolay değil, ancak iyi haber şu ki içeriğinizi her zaman sıfırdan oluşturmak zorunda değilsiniz. Başkalarının oluşturduklarına güvenebilirsiniz, ancak daha fazla değer katabilir ve içeriğinizi daha ayrıntılı hale getirebilirsiniz.

Sonuç olarak, içeriğinizin bir sorunu çözmesi veya okuyucuyu gönderinize yönlendiren şeye bir çözüm sağlaması gerektiğidir. Aksi takdirde, okuyucu, Google’a içeriğinizin okuyucunun sorununa bir çözüm sağlamadığını söyleyerek sayfanızdan hızla uzaklaşacaktır.

Arama Niyeti

Google niyete çok önem verir. Arama çubuğuna bir şey yazdığında arayıcının ne aradığını anlamak ister.

  • Bir şey bilmek istiyor mu?
  • Bir şey satın almaya mı çalışıyor?
  • Vitrin alışverişi mi?

Bir içerik oluşturucu olarak bunu da anlamanız gerekir. Birincil anahtar kelime olarak “bas balıkçılığı” kullanarak “en iyi buz oltaları” hakkında içerik oluşturamazsınız. Bu mantıklı değil çünkü insanlar soğukta levrek avlamak için tipik olarak buz oltalarını kullanmazlar. Yani arama sorgusuna doğru cevabı vermiyorsunuz ve Google bunu bilecektir.

Yeni İçerik

HubSpot, sık gönderilerin daha iyi Google sıralamalarına katkıda bulunduğunu gösteren bir kıyaslama yaptı. Ancak, yeni içerik yayınlamak, Google’a yeniliği bildirmenin yalnızca bir yoludur. Daha güncel hale getirmek için zaten yayınlanmış içerikle yapabileceğiniz birçok şey var.

İçeriğinizi doğruluk açısından gözden geçirip güncelleyerek, bozuk bağlantıları düzelterek ve eski verileri yeni, daha alakalı istatistiklerle yenileyerek, Google’a içeriğinizin hala ilk sayfada bir yeri hak ettiğini gösterebilirsiniz.

Kaliteli İçerik Oluşturmak için 4 İpucu

Okuyucuların sevdiği ve Google’ın saygı duyduğu en iyi içeriği oluşturmaya yönelik en iyi ipuçlarım şunlardır: SEO hizmeti bursa

  • Kullanıcı amacını anlayın: Okuyucunun sayfanıza geldiğinde neyi başarmaya çalıştığını bilmeniz gerekir.
  • Bir müşteri avatarı geliştirin: Okuyucunuzun kim olduğunu, neyi sevdiğini, neyi sevmediğini ve neden sayfanızda olduklarını da bilmeniz gerekir.
  • Metni parçalayın: İnsanların dikkat süreleri kısadır ve büyük miktarda metin yazmak artık işe yaramıyor; metni çok sayıda başlık ve resimle ayırmanız gerekir.
  • İçerikte cevap verin: Bir içeriği okumaktan ve bir şeyi başarmak için ihtiyacınız olan her şeyi öğrenmemekten daha kötü bir şey yoktur. İçeriğiniz eksiksiz olmalı, ancak aynı zamanda “Şimdi ne olacak?” Sorusuna da cevap vermelidir. Okuyucu, makalenizi bitirdiğinde ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olacak mı?

bursa google seo, bursa seo ajansı, bursa seo eğitimi, bursa seo fiyatları, bursa seo hizmeti, bursa seo hizmetleri, seo bursa, seo uzmanı bursa, SEO hizmeti bursa

İletişim için: (0850 241 72 74)

Write A Comment