SEO

Bursa Seo Uzmanı Yazı Dizisi 3 – Güven ve Bağlantı Oluşturma

Pinterest LinkedIn Tumblr

Google’ın kurucularının icat ettiği iyi bilinen sistem olan PageRank, Bursa seo uzmanı çindeki sayfaları derecelendirirken aldıkları en kolay derece değildir.

bursa seo uzmani otorite
bursa seo uzmani otorite

Güven

Güven giderek artan sayıda hayati önem taşıyor ve en son Google güncellemelerinin çoğu spam içerikli ve anlaşılması zor web sitelerini vurdu. TrustRank, Google’ın çevrimiçi web sitenizin resmi olup olmadığını veya artık resmi olup olmadığını belirlemesi için bir yöntemdir. Örneğin, büyük bir amblem gibi görünüyorsanız, Google muhtemelen sizinle doğru olarak kabul edecektir. Yetkili web sitelerinden (.edu veya .gov alan adları gibi) gelen kaliteli geri bağlantılar ayrıca yardımcı olur.

bursa seo uzmani
bursa seo uzmani

Bursa Seo Uzmanı ile Sitenizdeki Güven Unsurları

Şimdi, kabulü doğru olarak inşa etmenin 3 bileşeni var: yetki, yükselme ücreti ve alan yaşı.

Otorite

Google, oluşturabileceğiniz yetki türlerinin bir kombinasyonunu kullanarak çevrimiçi olarak web sitenizin genel yetkisini belirler:

bursa seo uzmani guven
bursa seo uzmani guven

Domain otoritesi: Alan aramanızın ne kadar büyük olduğu ile ilgili olan alan adı yetkisi. Coca-cola.com, örneğin, herkesin duyduğu gerçeği nedeniyle çok yetkili olabilir.

Sayfa otoritesi: Bir web sayfasının içerik malzemesinin (örneğin, bir web günlüğü yayını) ne kadar yetkili olduğuna ilişkin sayfa yetkisi.

İki farklı ünlü otorite metriği, Moz’un alan ve web sayfası otorite numaralarıdır.

Moz ayrıca bu derecelendirmeyi yüz üzerinden temel alır, ancak bu ağırlıklı bir ölçektir.

Bu şekilde 0-20 arasında geçiş yapmak oldukça temiz. Bununla birlikte, 50-60’ın üzerindeki bir şey oldukça aşırıdır ve 80-doksan, belirli bir işletmede düzenli olarak en iyisidir. Bursa seo uzmanı ile kısa sürede garantili sonuçlar elde edersiniz.

Çıkma Oranı

Yükselme ücretiniz kesinlikle, web siteniz için en uygun bir web sayfasını, bir kez daha ayrılmadan önce çevrimiçi olarak kaç kişinin görüntülediğinin bir derecesidir.

İçerik, yükleme örnekleri, kullanılabilirlik ve uygun okuyucuları çekmek, yükseliş ücretinizi azaltmanın bir parçasıdır. Matematik kolaydır—doğru okuyucular, hızlı bir şekilde toplanan, net görünen ve olağanüstü içerik materyaline sahip bir web sitesinde daha fazla zaman harcayacaktır.

Video, bunu yapmanın diğer herhangi bir olağanüstü yoludur, ancak video içerik materyalinizin karşı karşıya gelmesini ve iletilmesini istiyorsunuz. En önemlisi, içerik materyaliniz okuyucunun beklediğini sunmak ister. Web sayfanıza ulaşmak ve tam olarak istediklerini mümkün olan en kısa sürede elde etmek istiyorlar. Bunu deneyebilirseniz, maksimum insan, web sitenizin çevrimiçi olarak uygulanabilir olduğunu Google’a bildirmek amacıyla, web sitesinde yeterince uzun süre çevrimiçi yaşayacaktır.

Domain Yaşı

Bazen odanın içindeki en saygın kişi, en uygun olan en yaşlı kişi midir? Aynısı internet için gidiyor. Bir internet sitesi aynı zamanda sürekli içerik materyali üretiyorsa ve bunu google ve yahoo gibi google gibi arama motorlarını cezbedecek şekilde yapıyorsa, yepyeni bir web sitesinden daha iyi sıralanır.

bursa seo uzmani fiyat
bursa seo uzmani fiyat

Daha Fazla Güven Oluşturmak İçin 3 İpucu

İşte, çevrimiçi web siteniz için daha fazla kabullenme oluşturmanıza yardımcı olacak birinci sınıf önerilerimden bazıları: Bursa seo uzmanı

 • Etkilenen kişi: Güven, bir gecede oluşan bir şey değildir. Bazen, yalnızca etkilenmek istersiniz ve Google’ın web sitenizi çevrimiçi olarak yavaş yavaş hareket ettirmek için acelesi olmadığını anlarsınız. Onları daha hızlı yapmalarını sağlamanın bir yolu, çevrimiçi olarak web sitesinde orta düzeyde ayarlamalar yapmak ve Google Arama Konsolunda dizine eklenmesini istemektir. Bu, Google’ı harekete geçmeye zorlar, ancak yine de bir şeyi garanti etmez.
 • Sebebini anlayın: Arama motoru pazarlamacılığı reklamcılığının ve pazarlamasının büyük bir kısmı, müşterilerin neye ihtiyacı olduğunu bilmektir, artık onların ihtiyaç duyduğu şey artık sizin onlara ihtiyaç duymaz. Bir kişi Google’da bir şey aradığında, bir şeyi gerçekleştirmek için arama yapıyor demektir. Bu çözümü sunuyorsanız, eksiksiz çözümü sunduğunuzdan emin olun; başka bir durumda, web siteniz için çevrimiçi olacaklar, artık kesin olarak yeterli olmadığını anlayacaklar ve devam edecekler.
 • Onlara ihtiyaç duydukları şeyi verin: Müşterilerinizi sıçramadan kurtarmak için olağanüstü bir ipucu, onlara ihtiyaç duydukları şeyi çevrimiçi web sitenize geldikleri anda sağlamaktır. Çoğu insan bir makalenin tamamını incelemeye çalışmaz, bunun yerine bir çözüme ihtiyaçları vardır ve bunu onlara ne kadar erken sağlarsanız o kadar yüksek olur.

Bağlantılar

Güçlü bir köprü profilinin önemi, profesyonelden profesyonele değişir. Yine de köprülerin, Google’ın sizin için sahip olduğu maksimum hayati derecelendirme öğelerinden biri olduğuna inanıyorum.

Bir dizi Bursa seo uzmanı sahip olduğu sorunlardan biri, bunu doğru bir şekilde yapmanın bir yolunu bulamamalarıdır. Yanlış yöntemler uygularsanız, kendinizi baştan başarısızlığa hazırlıyorsunuz. Uzun zaman periyodu yöntemini seçer ve uygun şekilde köprüler oluşturursanız, bu biraz daha uzun sürer, ancak yolun sonunda kendinize teşekkür edeceksiniz.

bursa seo uzmani paketleri
bursa seo uzmani paketleri

Bağlantı Oluşturma Unsurları

Web sitenizde çevrimiçi olarak köprüler oluştururken hatırlanması gereken en önemli unsurlar şunlardır: Bursa seo uzmanı

Bağlantı kalitesi

Köprüler her şey olmasa da, köprülerde arama yaparken, onların harikası her şeydir. Sahip olduğunuz köprülerin çeşitliliğinden çok daha fazla konu içeriyor. Harika geri bağlantılar oluşturmak, uygun yeniden varlıklara ulaşmak ve güçlü bir köprü için alternatif olarak ücret sağlamak için belirlenir. Köprüleri doğru şekilde oluşturmak için birçok yaklaşım vardır, böylece Google bunu doğru yapan kişilere ödeme yapabilir.

Çoğu insan, tüm köprü çeşitlerini en iyi şekilde gözlemler, ancak bu, bazı nedenlerden dolayı büyük bir hatadır:

Arama motorları, düşük-büyük veya spam içerikliyse, köprülerin önemli bir çoğunluğunu unutabilir.

Ultra modern web sitelerinden gelen bağlantılar, mevcut web sitelerinden gelen tekrar eden köprülerden gerçekten daha değerlidir. Yükseliş garantili sonuçlar için Bursa seo uzmanı.

Farklı web sitelerinden gelen bağlantılar, kendi çevrimiçi web sitenizden (bir web sayfasından diğerine) bir dizi hiper bağlantıdan gerçekten daha değerlidir.

İnanılmaz bir köprüden korkunç bir köprüyü nasıl algılarsınız?

Google, web siteniz için çevrimiçi olarak işaret ettiğiniz köprülerin uygulanabilir olmasını bekler. Fiverr’a gidip yüz dolara 10.000 hiperlink veren bir konser satın almak, beklediğiniz sonuçları vermeyecektir. Muhtemelen ilgi alanınız için geçerli olmayan Myspace ve Soundcloud gibi şeylerde boktan profil köprüleri olacaklar.

Google’ın başka bir bileşeni, hiper bağlantıları değerlendiren web siteleri için görünüyor. Kısa bir “çevrimiçi web sitesi: bizim için yazın” araması yapabilirsiniz ve bu, bunun gibi görünen sonuçları iletecektir. Bursa seo uzmanı

 • Arama motoru optimizasyonu reklamcılığı ve pazarlaması için spam içerikli ziyaretçi gönderme olanaklarına örnekler:
 • Bu web sitelerinden bazıları ayrıca, bir köprü için alternatif olarak web sitelerinde çevrimiçi olarak yayınlamak için sizi değerlendirebilir. Google, büyük bir finans kurumu olan kişilerin makineyi kullanması temiz olacağı için bundan hoşlanmıyor.
 • Köprü oluşturmanın amacı, Google’ın bir köprü için alternatif olarak ücret teklif eden kişileri övmesidir. Anlayışınız ile ilgilenen insanlarla bir web sitesinde yayınlanan bir ziyaretçiyi yazmanız gerekir.

Bir ziyaretçiyi yazmak için seçtiğiniz çevrimiçi web sitesi, ek olarak kendi site ziyaretçilerine sahip olma ihtiyacı için yayınlar. Web sitesi çevrimiçi olarak site ziyaretçilerine sahip olduğunda, insanların kesinlikle neye katkıda bulunduğunuzu görmesi gerçeğinden dolayı yolunuz için daha fazla köprü suyu akacaktır.

Bağlantı metni

Bağlantı metin içeriği, köprünün altında kullanılan metin içeriğidir. Amaç, metinsel içeriğin makale içinde mümkün olduğu kadar açık bir şekilde görünmesidir. Bursa seo uzmanı arama motoru pazarlaması alanında her birinin kendi çevresine sahip olması nedeniyle, bir dizi benzersiz bağlantı metni içeriğine sahip olmanız gerekir.

Yapmanız gerekmeyen tek bileşen, web sitenizi çevrimiçi olarak işaret eden “buraya tıklayın” yazan bir metin içeriğine sahip olmaktır. Bunun yerine, yaklaşık olarak yükseltilmiş çim yatakları olan bir başyazı yazdıysanız ve ayrıca ona bir köprü almak istiyorsanız, kesinlikle “yükseltilmiş çim yatakları” demek için üzerinde bir köprü bulunan sabit metin içeriğine ihtiyacınız olabilir. Bunu yapmak, bir kişi aracılığıyla tıkladığında neyin geri döndürüleceği konusunda Google’ı daha fazla bilgilendirmeyi kolaylaştırır. Bursa seo uzmanı.

Bağlantı Sayısı

Son olarak, sahip olduğunuz genel köprülerin çeşitliliği, uygun şekilde konularınız var ve ayrıca zaman içinde büyük ölçekte süper geri bağlantılar oluşturmak istiyorsunuz.

Buna zaten değindik, ancak tekrar etmekte fayda var: Artık peşinde olduğunuz sadece genel köprüler değil. Günün sonunda, maksimum süper köprülere sahip çevrimiçi web sitesi genellikle daha yüksek bir kenara sahip olacaktır. Bursa seo uzmanı ancak, ayrıca, köprüler aldığınız sayfalara da dayanır. Ana sayfanız için bağlantılar kesindir, ancak maksimum bitkisel köprüler, özellikle amblem çağrınızı belirtmedikçe bir ana sayfaya olmayacaktır. Detaylar için Bursa seo uzmanı.

Düzenli olarak bulduğunuz şey, insanların çevrimiçi olarak web siteniz için sayfalara veya yayınlara köprü bağlantısıdır. Mümkünse, uygun yeniden varlıkların uygun sayfalara bağlantı verdiğinden emin olmanız gerekir. İhtiyacınız olmayan şey, maksimum bağlantılı web sayfanız olmak için gizlilik kapsamınızdadır. O web sayfasından alışveriş yapacak bir şey yok! Ziyaretçiler istatistiklerini bulamaz, abone olamaz veya satın alamaz. Kısa vadede sonuç için Bursa seo uzmanı.

Birincil hata bu. Bursa seo uzmanı .

İkincisi, köprülerin nasıl ve nereden geldiğini düşünmüyor. Crazy Egg’in en ünlü işlevlerinden biri, insanların hangi web sitesi çevrimiçi faktörlerinin dönüşümlere yardımcı olduğunu ve hangilerinin insanları dönüştürmekten alıkoyabileceğini belirlemesini kolaylaştıran ısı haritasıdır. Bu web sayfasına köprüler almak istiyorsanız, dokunmatik sayfalardan veya dönüşümle ilişkili yeniden varlıklardan köprüler almanız gerekir.

Bu, Kayıtlar gibi farklı işlev sayfaları için ekstra ödeme yapabilir. Burada, mizanpajla ilişkili bir köprü çok mantıklı olmaz. Artık bağlamsal olarak geçerli değil. Ancak, web sayfası veya yayın, yaklaşık olarak kullanılabilirlik veya arayüz düzeni hakkında konuşsaydı, saygın bir uyum olurdu.

Konuları aldığınız köprülerin büyük kaynağı, ancak bağlantı kurdukları çevre de öyle. 7/25 teknik destek ihtiyacınız için Bursa seo uzmanı.

bursa seo uzmani baglanti olusturma
bursa seo uzmani baglanti olusturma

Bağlantı Profilinizi Geliştirmek İçin 3 İpucu

Şimdi, köprü profilinizi geliştirmek ve çabalarınızdan maksimum köprü suyu aldığınızdan emin olmak için atabileceğiniz birkaç uygulanabilir adım sunmama izin verin. En uygun fiyatlar için Bursa seo uzmanı .

 • Kısayolları kullanmayın: Köprü oluşturmada herhangi bir kısayol yoktur; çaba sarf etmek ve onları uygun bir şekilde inşa etmek istiyorsunuz. Bu, insanlarla sohbet etmeyi, kendinizi tanıtmayı ve onlara web sitelerine çevrimiçi olarak nasıl ücret teklif edebileceğinizi söylemeyi içerir. Hasarlı hiper bağlantı olasılıklarını araştırın, ilgi alanınıza uygun olabilecek web sitelerini bulun ve bunları e-posta veya sosyal medya aracılığıyla tanıtın.
 • Güvenli olmayan köprüleri kaldırın: Google, muhtemelen sıralama potansiyelinizi zedeleyen köprüleri atmanıza izin veren reddetme aygıtı olarak bilinen bir şeye sahiptir. Bir ton köprüyü reddetmenin kesinlikle web sitenize çevrimiçi olarak zarar vermesi gerektiğinden, bu cihazı dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekecek. Uygun olmayabilecek veya belki de tesadüf kullanarak profilinize gelen köprüleri kaldırmak, köprü profilinizi düzeltmeye yardımcı olabilir.
 • İç bağlamayı ihmal etmeyin: İç bağlama da yapbozun hayati bir parçasıdır; Yaklaşık olarak dış hiper bağlantılardan korkmamalıyız. Tabii ki, dış köprüler hayati öneme sahiptir, ancak aynı ilgi alanı içindeki konuların internetini büyütmek, Google’ın web sitenizi yavaş yavaş çevrimiçi hale getirmesini kolaylaştırır. Google, bir içerik malzemesi yığınının gerekçesini ve genel kapsamlılığını görmek için bir miktar faiz ödeyebilir. Bir konuyu önden alta doğru ele alan bir dizi makale ile tek bir çevredeki tüm insanların sorunlarını çözebilirseniz, Google sizi övecektir.

Whatsapp : 0850 241 72 74

Seo Bursa , seo uzmanı bursabursa google seoseo hizmetleri bursaseo hizmeti bursabursa seo, bursa seo uzmanı, seo hizmeti bursa, bursa seo danışmanı, bursa seo danışmanlığı, seo hizmetleri bursa, bursa seo firmaları,

2 Comments

 1. I translted posts to my language. I truly appreciate your information. Your article has really peaked mmy interest.
  I’m going to bookmark your blog and keep checking foor new details about once per week.

 2. Tuncer Tamiz Reply

  Merhaba, arayışta olduğum soruların cevabını bulmak sevindirici. Teşekkürler.

Write A Comment